POLISTIROLO GRANULĖS

putplascio granules putplascio granules akcija visas putu polistirolis-ispardavimas visas ekstrudinis putplastis-ispardavimas
Titulas Gazelė pažymi, kad UAB Vedrana yra viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir spačiausiai besivystančių įmonių Lietuvoje

Titulas "Gazelė" pažymi, kad UAB Vedrana yra viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir spačiausiai besivystančių įmonių Lietuvoje

Putplasčio granulės sėdmaišiams - Akcija  

Siūlome putų polistirolo granules sėdmaišiams kone geriausiomis kainomis Lietuvoje. 

Granulės specialiai skirtos sėdmaišiams - nesusiploja! 

Granulės supakuotos į 0,20 m3 maišus, kas atitinka 200 litrų. Vienam sėdmaišiui vidutiniškai reikia apie 2 maišų granulių.


Šiuo metu vyksta akcija!!!

Perkant
1 - 2 maišus kaina 12,50 EUR su PVM/ 200 litrų 

Perkant 3 - 5 maišus kaina 10,50 EUR su PVM/ 200 litrų

Perkant 6 maišus arba daugiau kaina 9,50 EUR su PVM/ 200 litrų

Taip pat parduodame polistirolo granules (EPS 200), kurios skirtos nėščiųjų -maitinimo pagalvėms, paprastoms pagalvėms. Granulių tankis 25-27 kg/m3, dydis apie 1-2,5 mm. 

Granulės supakuotos maišuose po 0,2 m3 (200 ltr) 

Šių labiai smulkių granulių kaina 22,99 Eur su PVM/ 190 litrų

Perkant 3 maišus arba daugiau kaina 19,99 EUR su PVM/ 190 litrų

Siūlome taip pat ir trupintas statybines polistirolio granules. Kaina tik 4,99 Eur/ 200 litrų


Teirautis telefonais arba el.paštu: 

mob. 8 640 62 626 
mob. 8 687 33 909 
tel. 8 52 61 80 21 
prekyba@vedrana.lt 

Prekyba iš mūsų sandėlio adresu Vilnius, Liepkalnio 35A arba už papildomą nedidelį mokestį galime organizuoti pristatymą visoje Lietuvoje.

Polistirolo Granulės, Putpasčio Granulės Super Kaina Vilniuje Polistirolo Granulės, Putpasčio Granulės Super Kaina Vilniuje Polistireno granulės (senas terminas polistirolo granulės) yra termoizoliacinė medžiaga. Tai geriausias variantas kainos ir šiluminės izoliacijos atžvilgiu.

Polistireno granulės, bei polistireninis putplastis gaminamas iš plėtriojo polistireno (EPS), kurį šeštajame dešimtmetyje pirmąkart susintetino Vokietijos bendrovė BASF. Būtent šios vokiečių kompanijos žaliava naudojama mūsų parduodamų granulių skirtų sėdmaišiams ir pagalvėms gamyboje.

Bazinė plėtriojo polistireno medžiaga yra stirolas. Polimerizacijos metu stirolo molekulės jungiasi viena su kita į grandines. Polimerizacijoje dalyvaujant pentanui, gaunama plėtriojo polistireno medžiaga. Ir stirolas, ir pentanas yra angliavandeniliai.Polistirolo Granulės, Putpasčio Granulės Super Kaina Vilniuje

Stirolas - neprisotintasis aromatinis angliavandenilis. Jo pasitaiko akmens anglies dervoje ir nedideliais kiekiais kai kuriuose maisto produktuose - vaisiuose, daržovėse, riešutuose, gėrimuose, mėsoje. Šiandien stirolas taip pat išgaunamas iš naftos. Stirolas plačiai naudojamas gumos, plastiko, stiklo pluošto, vamzdžių, automobilių detalių, maisto talpų ir t.t. gamyboje.

Pagamintos

Šios granulės gaunamos vandens garais išplėčiant vokiečių kompanijos BASF stirolo (neprisotinto aromatinio angliavandenilio) granules. Tai vadinami "burbuliukai" randami sėdmaišo viduje perkant jį iš parduotuvės. Šios rūšies granulės yra sąlyginai brangesnės lyginant su perdirbtomis, tačiau neturi perdirbimo metu atsirandančių polistirolo dulkių, priemaišų, pasižymi daug didesniu atsparumu spaudimui (atgauna savo pradinę formą), neįsielektrina.

Polistirolo Granulės, Putpasčio Granulės Super Kaina Vilniuje

Sėdmaišiams, minkštiems baldams - EPS 70

Puikiai tinka sėdmaišių užpildymui/papildymui, minkštų baldų gamybai. Granulės dydis 3-5mm.

Pagalvėms - EPS 200

Smulkesnės granulės naudojamos pagalvių užpildams. Granulės dydis 2-3mm.